jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: header
fi: ylätunniste

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: About
fi: Tietoja
