jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: header
fr: en-tête

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Tabs
fr: Onglets

en: About
fr: À propos

en: Accordion
fr: Accordéon

en: Dialog
fr: Dialogue
