jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: header
gl: cabeceira

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Tabs
gl: Lapelas

en: About
gl: Información

en: Dialog
gl: Diálogo
