jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: header
ja: ヘッダー

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト
