jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: header
oc: entèsta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Tabs
oc: Onglets

en: About
oc: A prepaus
