jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: header
pl: nagłówek

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie
