jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: header
ru: шапка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Dialog
ru: Диалог
