jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: header
ta: தலைப்பட்டி

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: About
ta: பற்றி
