jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: header
tr: başlık

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında
