jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: header
uk: верхній колонтитул

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Tabs
uk: Вкладки

en: About
uk: Про модуль

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Dialog
uk: Вікно
