jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Dialog
vi: Hộp thoại
