jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: header
ar: ترويسة

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: About
ar: حول
