jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: header
cs: hlavička

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis

en: Dialog
cs: Dialogové okno
