jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: header
el: κεφαλίδα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί
