jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Tabs
he: לשוניות

en: About
he: אודות
