jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
