jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: header
lv: galvene

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Tabs
lv: Cilnes

en: About
lv: Par
