jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: header
pt: cabeçalho

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Collapsible
pt: Dobrável

en: Tabs
pt: Abas

en: About
pt: Sobre

en: Accordion
pt: Acordeão

en: Dialog
pt: Diálogo
