jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: header
sk: hlavička

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Tabs
sk: Záložky

en: About
sk: Informácie o

en: Dialog
sk: Dialóg
