jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: header
sv: sidhuvud

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om
