jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: header
hi: शीर्षलेख

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Tabs
hi: टैब्स

en: About
hi: के बारे में
