jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: header
hu: fejléc

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Tabs
hu: Fülek

en: About
hu: Leírás

en: Close on escape
hu: Lezárás „Escape” billentyűvel
