jQuery UI formatters (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: header
nl: kop

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Dialog
nl: Dialoog
