jQuery UI formatters (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre
