jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Update
be: Абнавіць

en: theme
be: тэма

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Or
be: Або

en: Choose an action
be: Абярыце дзеянне

en: The provided URL is invalid.
be: Пададзены URL несапраўдны.
