jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Update
bg: Промени

en: theme
bg: тема

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Choose an action
bg: Изберете действие
