jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Or
bo: ཡང་ན

en: Choose an action
bo: བྱ་འགུལ་ཞིག་གདམ་པ

en: The provided URL is invalid.
bo: མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་དྲ་གནས་ལ་ནུས་པ་མི་འདུག
