jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: theme
cs: téma vzhledu

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Or
cs: Nebo

en: Choose an action
cs: Vybrat akci

en: The provided URL is invalid.
cs: Zadaná URL je neplatná.
