jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
