jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Or
el: Ή

en: Choose an action
el: Επιλογή ενέργειας

en: The provided URL is invalid.
el: H διεύθυνση URL που δόθηκε δεν είναι έγκυρη.
