jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Update
es: Actualizar

en: theme
es: tema

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Or
es: O

en: Choose an action
es: Elija una acción

en: The provided URL is invalid.
es: La URL especificada no es válida.
