jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: theme
fa: پوسته

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Or
fa: یا

en: Choose an action
fa: یک کنش را انتخاب کنید

en: The provided URL is invalid.
fa: آدرس داده شده معتبر نیست.
