jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: theme
hu: smink

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Or
hu: Vagy

en: Choose an action
hu: Művelet kiválasztása

en: The provided URL is invalid.
hu: A megadott webcím érvénytelen.
