jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Update
it: Aggiorna

en: theme
it: tema

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Or
it: O

en: Choose an action
it: Scegli un azione

en: The provided URL is invalid.
it: L'URL inserito non è valido.
