jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Update
ja: 更新

en: theme
ja: テーマ

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Or
ja: または

en: Choose an action
ja: アクションを選択してください

en: The provided URL is invalid.
ja: 指定された URL は無効です。
