jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Or
ka: ან
