jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Update
kk: Жанарту

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Or
kk: немесе

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз

en: The provided URL is invalid.
kk: Жабдықтаушы URL дұрыс емес
