jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: theme
ku: ڕووکار

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Or
ku: یان

en: Choose an action
ku: کردارێک هەڵبژێرە
