jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट
