jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: theme
ro: temă

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Or
ro: Sau

en: Choose an action
ro: Alege o acţiune
