jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Update
sq: Rifresko

en: theme
sq: tema

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Or
sq: ose

en: Choose an action
sq: Zgjidhë një veprim

en: The provided URL is invalid.
sq: URL-ja e dhënë nuk është valide.
