jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Update
sv: Uppdatera

en: theme
sv: tema

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Or
sv: Eller

en: Choose an action
sv: Välj en åtgärd

en: The provided URL is invalid.
sv: Den angivna URL:en är ogiltig.
