jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: None
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: theme
th: ธีม

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป
