jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Or
ug: ياكى
