jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Version
af: Weergawe

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: theme
af: tema

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Choose an action
af: Kies 'n aksie
