jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
