jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Version
ast: Versión

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: theme
ast: tema

en: Global settings
ast: Preferencies globales
