jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Version
bs: Verzija

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Choose an action
bs: Izaberite akciju
