jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Version
ca: Versió

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: theme
ca: tema

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Or
ca: O

en: Choose an action
ca: Escull una acció

en: The provided URL is invalid.
ca: La URL proporcionada és invàlida.
