jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Version
cy: Fersiwn

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: theme
cy: thema

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Choose an action
cy: Dewis gweithred
